“Медена земја“ пиратски објавен и прогласен за “северџански” филм


По познатата холивудска актерка Сара Џесика Паркер, за „Медена земја“ се огласи и Џејми Ли Кертис. Таа на Твитер напиша дека филмот е совршен во овој моментт. ...
| | веќе видена | слични

Интервју на порталот „А1Он“ со главниот лик од македонскиот документарно-игран филм „Медена земја“, Атиџе. Емотивни муабети за снимањето на филмот, за ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Познатата холивудска актерка Џејми Ли Кертис на своите профили на Инстаграм и на Твитер објави дека „Медена земја“ е зачудувачки филм. „Колку совршен момент за ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии

Македонскиот документарец номиниран за два оскари, „Медена земја“ ги освои симпатиите и на познатите холивудски актерски имиња. Холивудската актерка Џејми Ли ...
| | веќе видена | слични

Познатата холивудска глумица Џејми Ли Кертис ја пофали “Медена земја“. Џејми Ли која е ќерка на филмската легенда Тони Кертис на своите профили на Инстаграм и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 259 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски присуствуваше на конференцијата „Македонската дијаспора – партнер во обновата на Македонија“ што се одржа денес ...
сите 27 | | | веќе видена

На 21.02.2020 во 09,45 часот во СВР Скопје било пријавено дека во Градската општа болница„Св. Наум Охридски“ бил донесен повреден С.С.(52) од Скопје ваработен ...
сите 137 | | | веќе видена

Стратегот на Вардар, Стевче Алушовски јасно даде до знаење дека силата на европскиот првак во моментов е онаа, која ја видовме денеска во поразот од Порто во ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

“Медена земја“ пиратски објавен и прогласен за “северџански” филм

Од:
До кого (е-маил):
Порака: