Мело и Пуиг за момент ги збунија фановите со еден „лајк“, а потоа ги решија сите дилеми (ФОТО)


Објавата на Барселона за разделба со Валверде ја лајкнаа милиони следбеници на каталонскиот гигант на социјалната мрежа „Инстаграм“, меѓу кои и Мело и Пуиг, ...
| | веќе видена | слични

Барселона го загуби првиот напаѓач Луис Суарез на подолг временски период, најверојатно до крајот на сезоната, па актуелниот шпански шампион се најде во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Медиумите од Шпанија пишуваат дека Кике Сетиен побарал од раководството на Барселона да биде ангажиран нов напаѓач овој месец, на врвот на листата со желби се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Барселона е во потрага по замена за Луис Суарез за кого сезоната е завршена и иако се шпекулираше со неколку имиња во последните неколку денови, денеска е ...
| | веќе видена | слични

Кике Сетиен работеше одлично во Бетис, а потоа после заминувањето на Ернесто Валверде доби прилика да седне на клупата на Барселона. Сетиен со Барселона ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Еден од најтиражните италијански весници „Ла стампа“ во своето онлајн издание објави репортажа од денешното одбележување на Богојавление од македонските ...
сите 282 | | | веќе видена

Tри вооружени лица најверојатно го извршиле грабежот во експозитурата на НЛБ банка во Ѓорче Петров. Тие го извршиле грабежот со „опел вектра“ која потоа била ...
сите 83 | | | веќе видена

Атиџе Муратова, главната хероина од македонскиот документарен филм „Медена земја“ ќе биде работно ангажирана во општината Лозово и нејзината куќа ќе добие нов ...
сите 135 | | | веќе видена

Во Босна и Херцеговина секоја година прерано умираат околу 3 300 луѓе како последица на изложеноста на воздух загаден со честички PM 2.5 , додека речиси една ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мело и Пуиг за момент ги збунија фановите со еден „лајк“, а потоа ги решија сите дилеми (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: