Полицискиот синдикат: Се објавуваат невистинити фотографии за вработените во МВР


Македонски Полициски Синдикат преку соопштение реагира дека на социјалните мрежи и интернет портали се објавуваат невистинити фотографии и се пласираат лажни ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Едногласно и без расправа и дилеми, Државната изборна комисија се прогласи за ненадлежна по барањето на техничкиот министер за внатрешни Наќе Чулев, во кое тој ...
| | веќе видена | слични

Толкување на законите не е работа на Државната изборна комисија. Ваква одлука донесесоа денеска едногласно, членовите на ДИК после барањето за мислење од ...
| | веќе видена | слични
3 копии

На земјава ѝ се потребни фер и демократски избори според највисоките европски стандарди, оцени вицепремиерот Османи по средбата со Државната изборна комисија. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев вели дека резултатите од пописот нема да влијаат врз стекнатите права. Вели дека е срамота 19 години во земјава да нема попис. Тој кажа ...
сите 466 | | | веќе видена

И Христијан Мицкоски, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, денеска реагираше за големото полициското присуство на вчерашното празнување на Богојавление на охридското ...
сите 172 | | | веќе видена

Македонија загуби од Словенија со 21:31 во првиот меч од втората фаза од Мундијалот во Египет , а и на третиот меч против фаворитите прими 30, или повеќе ...
сите 321 | | | веќе видена

Швајцарија пристигна во Египет на сличен начин како и Македонија, беа дури и втора резерва зад нас за настап на Мундијалот, но играат топ-ракомет и денеска го ...
сите 215 | | | веќе видена

Најдобриот македонски пливач Александар Маленко беше во хотелот „Александар Палас“ каде се виде со капитенот Кире Лазаров и останатите ракометари. Тој пред ...
сите 24 | | | веќе видена

Откако македонските одбојкари ја победија Турција и вторпат се пласираа на Европското првенство, многумина го издвоија примачот Александар Љафтов како еден од ...
сите 132 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Полицискиот синдикат: Се објавуваат невистинити фотографии за вработените во МВР

Од:
До кого (е-маил):
Порака: