Само еко-струја за првото возење на Mini Electric


Повеќето мажи без размислување ќе се согласат дека актерката Ева Мендез е една од најсовршените жени на светот, но верувале или не, и таа има свои несигурности ...
| | веќе видена | слични

Српската водителка Јована Јоксимовиќ веќе со години е дел од јавниот живот во Србија и ги буди граѓаните секое утро преку малите екрани. Таа популарноста ја ...
| | веќе видена | слични

Пејачот Жељко Јоксимовиќ и неговата сопруга Јована денес прославуваат осум години од првата венчавка, а преубавата водителка по тој повод на својот Инстаграм ...
| | веќе видена | слични

Пеачката Тања Савиќ од почетокот на својата кариера не експериментираше многу со својот изглед. Таа е препознатлива по својата црна коса, меѓутоа пеачката на ...
| | веќе видена | слични

Инстаграм профилот @sparklydaughter зад кој стои супер тандем на мајка и ќерка од Скопје, со своите креативни досетки и шаренило од иновативна содржина, стана ...
| | веќе видена | слични

Интересна конверзација помеѓу големите пријатели во Ливерпул на апликацијата „ВатсАп“, која ја објави Хрватот, а не остана покус да се пошегува на сметка на ...
| | веќе видена | слични

Токму кога нејзините обожаватели на друштвените мрежи помислиле дека виделе се, Нивес Целзиус (38) успеала да ги изненади повторно. Пејачката овој пат позирала ...
| | веќе видена | слични

Катерина Сарафова е манакенка од Русија, за која наголемо се пишува дека е во интимна врска со бразилската ѕвезда Нејмар, иако и двајцата го негираат тоа. Се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Еден од најтиражните италијански весници „Ла стампа“ во своето онлајн издание објави репортажа од денешното одбележување на Богојавление од македонските ...
сите 330 | | | веќе видена

Претседателот на Европскиот совет, Шарл Мишел в петок ќе престојува во Македонија, што е негова прва посета на земјава откако е на оваа функција.Шарл Мишел ќе ...
сите 387 | | | веќе видена

Македонија не успеа да ги оправда очекувањата, не успеа на ова ЕП 2020 да се пласира во втората фаза. Зошто? Кои беа причините? Еве сега кога минаа три дена од ...
сите 299 | | | веќе видена

Tри вооружени лица најверојатно го извршиле грабежот во експозитурата на НЛБ банка во Ѓорче Петров. Тие го извршиле грабежот со „опел вектра“ која потоа била ...
сите 83 | | | веќе видена

Познатата холивудска актерка Џејми Ли Кертис на своите профили на Инстаграм и на Твитер објави дека „Медена земја“ е зачудувачки филм. „Колку совршен момент за ...
сите 156 | | | веќе видена

Со интервенција на тетовската Територијална противпожарна единица за кусо време пожарот е локализиран и нема повредени. -Цел месец гасиме претежно пожари на ...
сите 211 | | | веќе видена

Град Скопје ја превзеде депонијата „Дрисла“ од италијанскиот оператор ФЦЛ Амбиенте. Денеска Централниот регистар објави дека Град Скопје влегува со влог од ...
сите 78 | | | веќе видена

Членовите на ДИК утре на седница ќе расправаат по барањето на министерот за внатрешни работи Наќе Чулев за мислење за тоа дали врзаните потписи се однесуваат ...
сите 216 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Само еко-струја за првото возење на Mini Electric

Од:
До кого (е-маил):
Порака: