Од Кичево на василичарски оган во Бутел 2


Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вчера беше специјален гостин на Жаре Димитровски во шоуто „Еден на еден“.Во опуштена атмосфера, насмеан и ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски гостуваше во шоуто „Еден на Еден“, но во вчерашната епизода не беа објавени сите разговори со водителот Жарко ...
| | веќе видена | слични

За неговото прво работно искуство и моментот кога решил да се пријави во војска, за синовите и сопругата Рози, за неговите студенти. Претседателот на ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на денешниот празник Богојавление присуствуваше на централната манифестација во Охрид. Оттаму, Мицкоски порача ...
| | веќе видена | слични

Христијан Мицкоски ќе биде гостин во новата епизода на „Еден на Еден“, во недела од 18.30 на Канал 5 телевизија. Жарко Димитриоски, Жаре, и Мицкоски ќе ...
| | веќе видена | слични

Денес на Канал 5 телевизија од 18:30 нѐ чека уште една забавна „Еден на Еден“ емисија. Гостин ќе биде Христијан Мицкоски. Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ ќе го видиме во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денес присуствуваше на спуштањето на крстот во водите на Црн Дрим, Струга. -Да се избориме за промени и обнова, за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

 Јас сум многу свесен дека на двете страни постојат луѓе кои не сакаат тој договор да успее и луѓе кои со ситни политички провокации ја дразнат јавноста, и на ...
сите 213 | | | веќе видена

Кадарот Владо Бучковски не е никаков скриен ас на Заев во преговорите, туку очаен обид да се најде жртва кому ќе се препише поразот на политиките на премиерот ...
сите 475 | | | веќе видена

Содржината во македонските учебници по историја за средновековниот период и раноосманлискиот период ќе биде тема на 11. средба на македонско-бугарската ...
сите 618 | | | веќе видена

Заев одби единство во разговорите, за да сега со осудениот криминалец Бучкоски ја продаваат Македонија „Тандемот лепливи прсти“ Заев – Бучковски кој ја ...
сите 90 | | | веќе видена

Владо Бучковски е одличен познавач на состојбите, има добри контакти со Бугарија и ќе придонесе позитивно за процесот и односот со оваа земја, изјави денеска ...
сите 92 | | | веќе видена

Ако добрососедството е еден до главните приоритети и услови за влез во ЕУ, мислам дека соседите треба да се признаваат еден со друг. Без тоа, залудно е да ...
сите 153 | | | веќе видена

Во еден од амандманите на опозицијата се вели дека за време на велигденските празници, пратениците кои ќе учествуваат во работата на Собранието од далечина, да ...
сите 180 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од Кичево на василичарски оган во Бутел 2

Од:
До кого (е-маил):
Порака: