Само еден тренер на Реал освоил повеќе трофеи од Зидан


Реал Мадрид со голема возбуда соопшти дека е постигнат договор за ангажман на уште еден голем фудбалски талент од Бразил, но додека клубот преку официјалните ...
| | веќе видена | слични

Баерн Минхен се засилува од Реал Мадрид, шампионот на Германија договори позајмица на десниот бек Алваро Одриозола за да му даде повеќе опции на тренерот Ханси ...
| | веќе видена | слични

Иако се шпекулира дека меѓу Реал Мадрид и младата ѕвезда од Ајакс Дони ван де Бек се е договорено, холандскиот фудбалер ги отфрла шпекулациите. Бек потврди ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Најтиражниот весник во Израел „Haaretz“ објави вест поврзана со првиот еврејски министер во Македонија која беше отпуштена откако го користеше старото име на ...
сите 303 | | | веќе видена

- Помина речиси цела недела, а Зоран Заев и Вице Заев молчат и не кажуваат што разговарале со обвинетата Катица Јанева и со веќе осудениот Милески-Кичевскиот. ...
сите 166 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден Инфомакс објави анкета од маршот на СДСМ за правда по скопските улици. При анкетата констатирано е дека високи функционери на СДСМ, ...
сите 118 | | | веќе видена

Пратеничкиот состав на СДСМ и коалицијата во Собранието на Република Македонија, работеше посветено и за само три години, донесе низа историски одлуки кои ја ...
сите 142 | | | веќе видена

Гласачите од општините Дебар и Маврово-Ростуше наместо во шестата сега ќе припаѓаат во петата Изборна единица со измените на Избирачкиот список кои беа усвоени ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Само еден тренер на Реал освоил повеќе трофеи од Зидан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: