Силва: Можевме да им дадеме пет гола во првото полувреме…


Манчестер Јунајтед се наоѓа во незавидна ситуација кога се во прашање најранливите позиции на теренот, бидејќи Оле Гунар Солскјер во најлошо можно време остана ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Манчестер Јунајтед оваа сезона игра под очекувањата и во моментов е на петтата позиција со огромни 27 поени зад лидерот Ливерпул. Овој викенд „ѓаволите“ играат ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Манчестер Јунајтед постигна договор со Наполи за привлекување на дефанзивецот Калиду Кулибали. Италијанскиот новинар Фабио Сантини објави дека буквално сè е ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 227 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 208 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 184 | | | веќе видена

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 95 | | | веќе видена

Ливерпул со неповолни 1:0 загуби на гостувањето во шпанската престолнина против Атлетико Мадрид, ситуација која секако не ја посакуваа играчите на англискиот ...
сите 119 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Силва: Можевме да им дадеме пет гола во првото полувреме…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: