Непристојна „честитка“ од еден портал до новинари

Медиумската асоцијација за Југоисточна Европа (MAJE) соопшти дека најостро го осудува апсењето на новинарот Гојко Раичевиќ од порталот IN4S, како и новинарот ...
| | веќе видена | слични
10 копии
5 копии

Полициската управа во Подгорица соопшти дека не е точно дека во вилата на претседателот Мило Ѓукановиќ „Горица“ одекнала експлозија, како што претходно ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Останато

Најтиражниот весник во Израел „Haaretz“ објави вест поврзана со првиот еврејски министер во Македонија која беше отпуштена откако го користеше старото име на ...
сите 447 | | | веќе видена

Владата разгледува две можни решенија за надминување на пасошката криза во која влезе земјата. Едното е добавувачот „Веридос“ што е можно побрзо да ги испорача ...
сите 190 | | | веќе видена

Единствената работа којашто му е потребна на приватниот сектор во овој момент е системско решение. Потребно ни е сите работи што ќе се прават, а кои се за ...
сите 305 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден Инфомакс објави анкета од маршот на СДСМ за правда по скопските улици. При анкетата констатирано е дека високи функционери на СДСМ, ...
сите 118 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Непристојна „честитка“ од еден портал до новинари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: