Тевдовски, Славевски и Ставрески не присуствуваа на министерската вечера со Ангеловска

Министерката за финансии Нина Ангеловска синоќа се сретна со дел од поранешните министри за финансии. На вечера, како што објави на својот фејсбук профил ...
| | веќе видена | слични

Министерката за финансии Нина Ангеловска вчера била домаќин на средба со поранешните министри за финансии, објави министерката на социјалните мрежи. Ангеловка, ...
| | веќе видена | слични

Министерката за финансии Нина Ангеловска во вторникот имаше средба со поранешните министри за финансии. Ангеловка во нејзиниот кабинет ги повикала сите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Кризата со пасошите нема да заврши на денот кога ќе пристигнат 100 илјади примероци од Германија. Во моментот за патна исправа чекаат над 20.000 граѓани но се ...
сите 201 | | | веќе видена

Факти на денот: 1. Зоран Заев фатен во криминал диктира пресуди на Врховен суд. 2. Зоран Заев тргувал со 8-те пратеници, фатен како им ветува паѓање на случаи. ...
сите 284 | | | веќе видена

Вчера вечер во 22.30 часот на крстосница од бул.Браќа Ѓиноски и ул.Никола Парапунов во Гостивар се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило ...
сите 176 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тевдовски, Славевски и Ставрески не присуствуваа на министерската вечера со Ангеловска

Од:
До кого (е-маил):
Порака: