Пронајдени човечки коски кај Нерези


3 копии
2 копии

Во 07.44 часот во СВР Скопје било пријавено дека на улицата „Новоселски пат“ во Скопје едно лице со пиштол пукало во изложно стакло на месарница и го оштетило. ...
| | веќе видена | слични

Вчера околу пладне на Граничен премин „Меѓународен аеродром - Скопје“, од слобода бил лишен Н.Ц.С. (53) од Велика Британија, бидејќи при пасошка контрола било ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
повеќе

Останато

Обвинителката Русковска од Антонио Милошоски барала и доколку може да посочи сведоци за објавените аудио-материјали од негова страна за да се забрза предметот ...
сите 132 | | | веќе видена

Мислам дека е многу невкусно лични имиња да се користат во предизборна кампања. Доколку кој било има замерка на моето постапување тоа треба да го пријави. Ако ...
сите 422 | | | веќе видена

На 26.02.2020 во 00.10 часот во СВР Скопје, 25-годишна девојка од Кавадарци пријавила дека на 25.02.2020 околу 22.00 часот во лифт во зграда на ул.„Мито ...
сите 255 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пронајдени човечки коски кај Нерези

Од:
До кого (е-маил):
Порака: