Велешанец се обидел да запали казино


3 копии

Вчера околу пладне на Граничен премин „Богородица“ од страна на полициски службеници бил лишен од слобода М.С. (22) од Индија, со италијанска лична карта, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Кризата со пасошите нема да заврши на денот кога ќе пристигнат 100 илјади примероци од Германија. Во моментот за патна исправа чекаат над 20.000 граѓани но се ...
сите 202 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 210 | | | веќе видена

Вчера вечер во 22.30 часот на крстосница од бул.Браќа Ѓиноски и ул.Никола Парапунов во Гостивар се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило ...
сите 122 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Велешанец се обидел да запали казино

Од:
До кого (е-маил):
Порака: