Дневен хороскоп за 17.12.2019: Биковите да не ги форсираат блиските, Јарците да прават промени на секое поле

 Дали среќата ќе биде на ваша страна овој вторник? Како ќе се одвиваат работите, колку ѕвездите се наклонети на ваша страна? Кликнете на вашиот хороскопски ...
| | веќе видена | слични

Што нè чека во љубовта во првиот месец од 2020 година? Што ви подготвуваат sвездите за секој хороскопски знак? Ајде да откриеме: Овен Јануари ќе биде месец во ...
| | веќе видена | слични

 Каков тек ќе добие оваа среда? Дали ќе биде среќна? Колку ви е стабилно здравјето, колку сте продуктивни, а колку емотивно стабилни? Кликнете на вашиот ...
| | веќе видена | слични

 Дали ова е вашиот среќен ден? Или сепак ќе биде уште еден просечен вторник? Што велат ѕвездите, на кое поле треба најмногу да се фокусирате, а што да ...
| | веќе видена | слични

 Каков тек ќе има овој понеделник? Крајот на годината се ближи, па дали еден од последните денови ќе биде токму вашиот најсреќен? Кликнете на вашиот ...
| | веќе видена | слични

 Кој хороскопски знак денес ќе има среќен ден? За кого ова е идеален ден за одмор, а за кого е крајно време да се активира? Кликнете на вашиот хороскопски ...
| | веќе видена | слични

 Што може да очекувате од денешниот ден? Дали среќата ќе ви се насмевне или ќе мора добро да се потрудите за да ги заслужите работите? Кликнете на вашиот ...
| | веќе видена | слични

 Каков петок му предвидуваат ѕвездите на вашиот хороскопски знак? За што имате зелено светло од астролозите, а на што треба посебно да внимавате? Кликнете на ...
| | веќе видена | слични

 Дали денешниот ден ќе биде пресуден за успех на поле работа или љубов? Како стоите со здравјето, со семејните односи, дали ѕвездите ви се наклонети и на кое ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Најтиражниот весник во Израел „Haaretz“ објави вест поврзана со првиот еврејски министер во Македонија која беше отпуштена откако го користеше старото име на ...
сите 298 | | | веќе видена

На чело на криминално рекетарската банда на СДСМ е Зоран Заев. Лажните вести, манипулациите и смешните оправдувања не може да ја потиснат вистината за „Рекет“, ...
сите 164 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден Инфомакс објави анкета од маршот на СДСМ за правда по скопските улици. При анкетата констатирано е дека високи функционери на СДСМ, ...
сите 118 | | | веќе видена

Деновиве тие ги подготвуваат изборните листи и разговараат за меѓусебните изборни и постизборни коалиции, ги подготвуваат кампањите, а се среќаваат и со ...
сите 142 | | | веќе видена

Пратеничкиот состав на СДСМ и коалицијата во Собранието на Република Македонија, работеше посветено и за само три години, донесе низа историски одлуки кои ја ...
сите 120 | | | веќе видена

Вардар ја оствари првата цел и со победата против Мотор го обезбеди пласманот во следната фаза. Денес црвено-црните од 16:00 часот го играат натпреварот против ...
сите 147 | | | веќе видена

По 12-ти април новата Влада предводена од ВМРО-ДПМНЕ ќе донесе инфраструктурен бум во Република Македонија. По долгата стагнација на државата поради ...
сите 169 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп за 17.12.2019: Биковите да не ги форсираат блиските, Јарците да прават промени на секое поле

Од:
До кого (е-маил):
Порака: