Дневен хороскоп за 16.12.2019: Раковите да се држат до рутината, Вагите да го контролираат трпението

 Каков ќе биде овој понеделник за вашиот хороскопски знак? Што може да планирате, од што да се пазите, на што да се фокусирате? Кликнете на вашиот хороскопски ...
| | веќе видена | слични

 Каков тек ќе има овој понеделник? Крајот на годината се ближи, па дали еден од последните денови ќе биде токму вашиот најсреќен? Кликнете на вашиот ...
| | веќе видена | слични

 Кој хороскопски знак денес ќе има среќен ден? За кого ова е идеален ден за одмор, а за кого е крајно време да се активира? Кликнете на вашиот хороскопски ...
| | веќе видена | слични

 Што може да очекувате од денешниот ден? Дали среќата ќе ви се насмевне или ќе мора добро да се потрудите за да ги заслужите работите? Кликнете на вашиот ...
| | веќе видена | слични

 Каков петок му предвидуваат ѕвездите на вашиот хороскопски знак? За што имате зелено светло од астролозите, а на што треба посебно да внимавате? Кликнете на ...
| | веќе видена | слични

 Дали денешниот ден ќе биде пресуден за успех на поле работа или љубов? Како стоите со здравјето, со семејните односи, дали ѕвездите ви се наклонети и на кое ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Најтиражниот весник во Израел „Haaretz“ објави вест поврзана со првиот еврејски министер во Македонија која беше отпуштена откако го користеше старото име на ...
сите 291 | | | веќе видена

На чело на криминално рекетарската банда на СДСМ е Зоран Заев. Лажните вести, манипулациите и смешните оправдувања не може да ја потиснат вистината за „Рекет“, ...
сите 144 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден Инфомакс објави анкета од маршот на СДСМ за правда по скопските улици. При анкетата констатирано е дека високи функционери на СДСМ, ...
сите 118 | | | веќе видена

Зоран Заев вчера од Виница истакна дека СДСМ не е веќе македонска партија, туку е мултиетничка партија со доминантно македонско гласачко тело, а тоа како што ...
сите 100 | | | веќе видена

Пратеничкиот состав на СДСМ и коалицијата во Собранието на Република Македонија, работеше посветено и за само три години, донесе низа историски одлуки кои ја ...
сите 120 | | | веќе видена

На 21.02.2020 околу 21.00 часот на излезот од село Банско кон село Свидовица од полициски службеници од СВР Струмица и Регионален центар за гранични работи ...
сите 166 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ е партија која што ветува и исполнува. По 12-ти април новата Влада предводена од ВМРО-ДПМНЕ ќе донесе инфраструктурен бум во Република Македонија, ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп за 16.12.2019: Раковите да се држат до рутината, Вагите да го контролираат трпението

Од:
До кого (е-маил):
Порака: