Растат акциите на Гранит и Алкалоид, еврото денеска 61.5234 денари

6 копии

Останато

Руската амбасада во Скопје известува дека во неколку наврати ја информирала македонската влада за можностите за испорaка на руската вакцина, но македонска ...
сите 237 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во болниците низ земјава е пријавено дека се лекуваат вкупно 330 пациенти позитивни и суспектен на коронвирусот. По ...
сите 628 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Растат акциите на Гранит и Алкалоид, еврото денеска 61.5234 денари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: