Неизмерна љубов: Бебе коала ја прегрнало својата мајка која се бори за живот и не ја пушта

2 копии

Дека љубовта и врската меѓу мајката и бебето е нераскинлива, доказ се ова мало бебе коала и неговата мајка. Пред две недели, двете коали, Лизи и нејзиното ...
| | веќе видена | слични

Ламбе Алабаковски и неговата сопруга Maгдалена чекаат втор син. Тој на социјалните мрежи ја сподели радосната вест, а неговите следбеници упатија безброј ...
| | веќе видена | слични

Останато

Амбасадорите на ЕУ вчера повторно не успеаја да постигнат договор за заклучоците за отворање на преговорите со Македонија. Бугарија и натаму инсистира ...
сите 230 | | | веќе видена

Го замислувам Бранко седнат на фотеља дома, пред исклучен телевизор, со чаша виски во рака ама не пие. Само гледа во празниот екран и вака си мисли: Тој Зоки ...
сите 101 | | | веќе видена

Еврокомесарот за добрососедство и проширување Оливер Вархеји беше премногу мек кон Софија, а Европската народна партија (ЕПП) не беше доволно остра кон ...
сите 466 | | | веќе видена

Договорот со Бугарија не е ниту за добрососедство ниту за пријателство. Барањата на Бугарија не се нови и датираат од 1878 година од Санстефанскиот договор. ...
сите 173 | | | веќе видена

Откако Македонија доби вето за почеток на пристапните приговори со Европската Унија, го нема ни под дрво, ни под камен веќе две недели вицепремиерот за ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Неизмерна љубов: Бебе коала ја прегрнало својата мајка која се бори за живот и не ја пушта

Од:
До кого (е-маил):
Порака: