Дневен хороскоп за 13.12.2019: Вагите треба полесно да простуваат, Јарците да побараат совет

 Дали овој петок 13-ти ќе биде вашиот среќен ден или сепак ќе верувате дека има нешто баксузно? Како ќе заврши работната недела, судејќи по ѕвездите и ...
| | веќе видена | слични

 Каков петок му предвидуваат ѕвездите на вашиот хороскопски знак? За што имате зелено светло од астролозите, а на што треба посебно да внимавате? Кликнете на ...
| | веќе видена | слични

Доколку и вашиот хороскопски знак е меѓу нив, немојте и поради тоа да се обвинувате, туку свртете се кон позитивни мисли и запаметет дека никој не е ...
| | веќе видена | слични

Некои луѓе се по природа опуштени и не им вршат притисок на луѓето околу нив, а исто така ни себе си. Постојат и луѓе кои постојано поставуваат високи ...
| | веќе видена | слични

Кога станува збор за љубовните врски, нема попосветени партнери од овие четири хороскопски знаци. Тие секогаш ќе ве ставаат на прво место, дури и ако тоа значи ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Како што се доближуваме до 2020 година, така има се повеќе прогнози за тоа што не чека. Во следната година не очекуваат неколку важни астролошки случувања кои ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Македонското Собрание се распушти отварајќи пат за предвремени избори на 12 април, осум месеци пред истекувањето на тековниот мандат, како голем тест за про-ЕУ ...
сите 432 | | | веќе видена

Пратениците упатија пораки до граѓаните за кого да ја дадат довербата на 12 април. Пратеникот Никола Мицевски од ВМРО-ДПМНЕ изјави дека граѓаните не треба да ...
сите 275 | | | веќе видена

Премиерот Оливер Спасовски за време на дводневниот престој во Брисел, оствари средба и со специјалниот претставник на американскиот државен секретар на САД за ...
сите 347 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ денеска преку својата ФБ страница соопшти дека со задоволство ја прифаќа поканата. -Не бегам од соочување и не бегам од вистината, а Заев ...
сите 114 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп за 13.12.2019: Вагите треба полесно да простуваат, Јарците да побараат совет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: