Дали сте меѓу знаците кои околу празниците ќе уживаат во љубовта?!

Доколку и вашиот хороскопски знак е меѓу нив, немојте и поради тоа да се обвинувате, туку свртете се кон позитивни мисли и запаметет дека никој не е ...
| | веќе видена | слични

Некои луѓе се по природа опуштени и не им вршат притисок на луѓето околу нив, а исто така ни себе си. Постојат и луѓе кои постојано поставуваат високи ...
| | веќе видена | слични

Кога станува збор за љубовните врски, нема попосветени партнери од овие четири хороскопски знаци. Тие секогаш ќе ве ставаат на прво место, дури и ако тоа значи ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Како што се доближуваме до 2020 година, така има се повеќе прогнози за тоа што не чека. Во следната година не очекуваат неколку важни астролошки случувања кои ...
| | веќе видена | слични

РАК Луѓето родени во знакот на Рак многу време поминуваат препуштајќи се на мислите што не е или сепак е во ред со нив. Пореметувањата во исхраната редовно се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Според пишувањето на локалните медиуми, болницата ќе се гради на земјиште со површина од 25 илјади квадратни метри и ќе може да прими околу илјада пациенти. Ќе ...
сите 757 | | | веќе видена

По денешното сведочење на обвинителката Лиле Стефанова, пратеникот на СДСМ, Хари Локвенец, рече дека во случајот „Рекет“ всушност станувало збор за поткуп. Тој ...
сите 256 | | | веќе видена

Веста за загинувањето на Коби Брајант ги погоди и македонските љубители на кошарката. Ѕвездата на НБА лигата загина во хеликоптерска несреќа во Калифорнија, а ...
сите 308 | | | веќе видена

Илјадници навивачи вечерва се собраа во Мостар на пречекот на хрватската ракометна репрезентација. Ракометарите од Херцеговина кои го освоија среброто со ...
сите 254 | | | веќе видена

Пронајдени се три од деветте тела на загинатите во страшната хеликоптерска несреќа во областа Калабасас во Јужна Калифорнија во која животот го загубија ...
сите 216 | | | веќе видена

Клучниот проблем којшто го имаме и клучната разлика со ВМРО-ДПМНЕ за Законот за Јавно обвинителство е нивната забелешка со којашто бараат практично да нема ...
сите 130 | | | веќе видена

СДСМ, Зоран Заев и Венко Филипче продолжуваат да ги лажат и манипулираат граѓаните во предизборниот период. Нема ни трага ни глас од Клиничкиот центар кој сега ...
сите 129 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дали сте меѓу знаците кои околу празниците ќе уживаат во љубовта?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: