Стоилковски: Одговорност за министерот Филипче за уништување на инсулин


Министерот за здравство Венко Филипче не нуди одговори на клучните прашања и лиферува лаги со цел да го прикрие според нашите сомнежи очигледниот криминал со ...
| | веќе видена | слични
5 копии

СДСМ и Зоран Заев од 14 до 16 декември потроши неверојатни 185 илјади евра за реклами по медиумите. Заклучно со овие 3 дена, за само една недела СДСМ и Зоран ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски во жестока дебата со владиниот претставник, Петрит Сарачини на телевизија 24 го запраша својот соговорник зошто сега ...
| | веќе видена | слични

Портпаролот на ВМРО ДПМНЕ Димче Арсовски во вечерашното гостување во емисијата „24 Анализа“ на ТВ 24 кажа дека власта ветила суштински проекти кои воопшто не ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во вечерашната емисија на Телевизија 24 „24 Анализа “ гостуваше портпаролот на ВМРО ДПМНЕ Димче Арсовски. Тој кажа дека претседателот Пендаровски во својот ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

Неодамна беше извршено уништување на над 1 тон и 200 килограми инсулин чијашто пазарна вредност може да достигне и до 1.5 милиони евра, а според опозицијата е ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев во гостувањето во емисијата Само Вистина на Канал 5 ги повтори ставовите на партија во однос на потребните ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Спроведувањето на пописот во време на пандемија е голем предизвик, но процесот може да се спроведе и заврши по сите здравствени протоколи, рече министерот за ...
сите 468 | | | веќе видена

Вратите на кафеаните и рестораните од денеска ќе бидат отворени до 21 часот. Во главниот град раздвижено. Д ел од граѓаните вечерва решија да ги посетат ...
сите 340 | | | веќе видена

Руската полиција денеска ја приведе Љубов Собољ, соработничка на затворениот руски опозициски лидер Алексеј Навални, која заедно со него ја има основано ...
сите 216 | | | веќе видена

По вчерашната инаугурација на Џо Бајден за американски претседател, на социјалните мрежи со молскавична брзина се прошири лажна слика, а еве за што поконкретно ...
сите 197 | | | веќе видена

На МВР поважно им е дали на граѓаните маската им е под нос или закачена само на едното уво за веднаш да ги казнат, а воопшто не им е важно кој поседува и носи ...
сите 71 | | | веќе видена

Денес околу 06,25 часот во СВР Штип било пријавено дека во село Грдовци, кочанско настанал пожар во куќата сопственост на А.J.(48).Откако интервенирала ...
сите 202 | | | веќе видена

Досега во повеќе наврати известувавме дека може да се добие од нашата вакцина, но од Владата не покажаа интерес за тоа, велат од Руската амбасада во Скопје. – ...
сите 121 | | | веќе видена

Наша цел е по најавениот попис на населението во април, следниот попис да биде исклучиво базиран на податоци од регистри, изјави вечерва директорот на Заводот ...
сите 42 | | | веќе видена

Откако македонските одбојкари ја победија Турција и вторпат се пласираа на Европското првенство, многумина го издвоија примачот Александар Љафтов како еден од ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стоилковски: Одговорност за министерот Филипче за уништување на инсулин

Од:
До кого (е-маил):
Порака: