Полни џебови на пари и среќа за овие хороскопски знаци во 2020 година

 Што може да очекувате од денешниот ден? Што велат ѕвездите и астролозите, на кое поле среќата ќе ве послужи, а за што ќе треба повеќе да се потрудите? ...
| | веќе видена | слични

 Дали среќата ќе биде на ваша страна овој вторник? Како ќе се одвиваат работите, колку ѕвездите се наклонети на ваша страна? Кликнете на вашиот хороскопски ...
| | веќе видена | слични

 Каков ќе биде овој понеделник за вашиот хороскопски знак? Што може да планирате, од што да се пазите, на што да се фокусирате? Кликнете на вашиот хороскопски ...
| | веќе видена | слични

 Каков ќе биде последниот ден од оваа недела – среќен или просечен? Дали ви треба одмор или активирање и комуникација? Од што треба да се пазите, а на што да ...
| | веќе видена | слични

 По што ќе го паметите денешниот ден? Дали треба да им се препуштите на емоциите или сепак да останете рационални во одлуките? Кликнете на вашиот хороскопски ...
| | веќе видена | слични

 Дали овој петок 13-ти ќе биде вашиот среќен ден или сепак ќе верувате дека има нешто баксузно? Како ќе заврши работната недела, судејќи по ѕвездите и ...
| | веќе видена | слични

Во четврток, 12 декември 2019 година (денеска), нè чека полна Месечина, која астролозите уште ја нарекуваат и студена месечина. Таа е значајна затоа што носи ...
| | веќе видена | слични

 Денес, четврток, ќе биде необичен од многу причини, наведуваат астролозите и потенцираат дека 12-ти декември 2019-та е денот на кој сите чуда се возможни, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Три лица се полесно повредени во сообраќајка што утрово околу 8 часот се случи пред велешкото село Иванковци, наспроти гробиштата. Повредените со возило на ...
сите 305 | | | веќе видена

Податоците за здравствената состојба на пациентите никако не смеаат да се коментираат јавно, а тоа ќе се случи во судницата, откако беше побарано на рочиштето ...
сите 287 | | | веќе видена

„Криминалот е заштитен знак на СДСМ, а криминалците си помагаат едни на други.Лица поврзани со СДСМ осомничени за тежок криминал, наместо да се соочат со ...
сите 244 | | | веќе видена

Малме, 18. јануари 2020 (ИНПРЕС) – Португалската репрезентација продолжува да биде најпријатното изненадување на Европското првенство во ракомет, откако сред ...
сите 211 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев, преку ФБ одговори на нападите од дополнителната заменичка министерка Петровска.- Во однос на денешното интервју за ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Полни џебови на пари и среќа за овие хороскопски знаци во 2020 година

Од:
До кого (е-маил):
Порака: