Сензацијата на Реал открива дека големиот идол сега му е соиграч: Неговата слика ја имав на Фејсбук!


Родриго Гоеш експресно брзо ги освои срцата на симпатизерите на Реал Мадрид и ги вивна во облаци очекувањата за неговата фудбалска иднина со сензационалниот ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Автомобилската компанија, Ауди, е еден од најголемите спонзори на фудбалскиот клуб Реал Мадрид, па секоја година играчите и стручниот штаб добиваат по една ...
| | веќе видена | слични

Реал Мадрид во шокантна завршница синоќа извлече реми против Валенсија во последниот натпревар од викенд колото во Ла Лига. На мечот во првите 11 го немаше ...
| | веќе видена | слични

Пред помалку од една година Реал Мадрид планираше да го ангажира Езекиел Паласиос од Ривер плејт. Играчот за врска на тогашниот јужноамерикански првак имаше ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Три лица се полесно повредени во сообраќајка што утрово околу 8 часот се случи пред велешкото село Иванковци, наспроти гробиштата. Повредените со возило на ...
сите 337 | | | веќе видена

Податоците за здравствената состојба на пациентите никако не смеаат да се коментираат јавно, а тоа ќе се случи во судницата, откако беше побарано на рочиштето ...
сите 318 | | | веќе видена

Факти кои го одбележаа денот: 1.Градоначалникот на СДСМ, Курто Дудуш за тепање на граѓанин Луи Витон судството на Заев само го опомена. 2.Генералниот секретар ...
сите 234 | | | веќе видена

Албанскиот претседател Илир Мета на денешната средба со еврокомесарот за проширување, Оливер Вархеји, виско ја оценил неговата ангажираност за напредокот на ...
сите 153 | | | веќе видена

Наќе ЧУЛЕВ Во однос на денешното интервју за една од новинските агенции, би сакал само да ја потсетам колешката Петровска дека хаосот во кој во моментов се ...
сите 61 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сензацијата на Реал открива дека големиот идол сега му е соиграч: Неговата слика ја имав на Фејсбук!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: