Сити и Челси во трка за холандски репрезентативец


3 копии

Напаѓачот на Манчестер сити, Лерој Сане продолжува да се опоравува од повредата. Тој го помина својот прв тренинг на теренот. Германецот претрпе сериозно ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Како што пренесува британскиот „Дејли Експрес“, можно е Пеп Гвардиола да се врати на „Камп Ноу“,Барселона е заинтересирана на крајот од сезоната повторно да го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ова како што го тера власта ова не е попис, туку попишување на државјаните на Македонија, луѓето кои што имаат македонско државјанство. И без разлика колку ...
сите 518 | | | веќе видена

Трамп последен пат и се обрати на јавноста во својство на претседател на САД во воздухопловната база Ендрус, каде што се прости од нацијата со проштален говор, ...
сите 269 | | | веќе видена

Фото:РФМ Слично како и Мартин Томовски, селекторот Данило Брестовац беше разочаран од конечниот исход на натпреварот против Словенија во главата фаза на ...
сите 260 | | | веќе видена

ЗА ПРЕТСТОЈНИОТ ПОПИС СЕ СПОМЕНУВААТ ПРОЦЕНТИ Додека во Собранието е блокирано носењето на Законот за попис во јавнста нараснуваат дебатите за тоа какви ...
сите 196 | | | веќе видена

Амбасадорот на Чешката Република, Мирослав Томан денеска рече дека ќе треба да се причекаат насоките од Европската комисија за тоа како и колку вакцини ќе ...
сите 580 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сити и Челси во трка за холандски репрезентативец

Од:
До кого (е-маил):
Порака: