Годин: Лаутаро ќе експлодира…


4 копии

Напаѓачот на Челзи, Оливие Жиру, се приближува на преселба во Интер, според „Екип“. Според авторитетното француско издание, 33-годишниот фудбалер речиси ги ...
| | веќе видена | слични

Француските медиуми пишуваат дека Оливие Жиру е блиску до договор со Интер за трансфер од Челси. Италија Жиру има само седум настапи под водство на Лампард, во ...
| | веќе видена | слични

Барселона се чини дека скапо ќе ја плати својата грешка од пред две години кога одби да го ангажира Аргентинецот Лаутаро Мартинез, кој му го нудеше ...
| | веќе видена | слични

Се чини дека грешките на Барса скапо чинат. Пред две години „Каталонците“ одбија да го ангажираaт Аргентинецот Лутаро Мартинез, кој му го нудеше Рaсинг, под ...
| | веќе видена | слични

Барселона е во потрага по замена за Луис Суарез, потребен им е напаѓач од светска класа кој во следните сезони ќе го наследи Уругвацот. Според она што се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Секаде во светот се попишуваат граѓани кои живеат во одредена земја, само пописот по стадарди и методологија на Заев не е така. Законот за попис кој што насила ...
сите 563 | | | веќе видена

Русија започна кривично гонење против полицаец кој е обвинет за протекување податоци кои би можеле да помогнат во откривањето на трујачот на Алексеј ...
сите 235 | | | веќе видена

Полициски службеници и Државниот пазарен инспекторат вчера извршиле контрола по угостителски објекти во врска со ,непостапување според здравствените прописи за ...
сите 433 | | | веќе видена

Коалицијата „Маргини“ бара Собранието итно да го изгласа новиот состав на Комисијата за спречување и заштита од дискриминација (КСЗД) за да може да почне со ...
сите 104 | | | веќе видена

Откако македонските одбојкари ја победија Турција и вторпат се пласираа на Европското првенство, многумина го издвоија примачот Александар Љафтов како еден од ...
сите 144 | | | веќе видена

Нови 400 случаи на КОВИД-19, 11 починати и 206 оздравени пациенти се евидентирани во последните 24 часа. Како што соопшти Министерството за здравство, ...
сите 434 | | | веќе видена

На МВР поважно им е дали на граѓаните маската им е под нос или закачена само на едното уво за веднаш да ги казнат, а воопшто не им е важно кој поседува и носи ...
сите 86 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Годин: Лаутаро ќе експлодира…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: