Милан го сака дефанзивецот на Барселона

Кармен Дел Орефиче има 88 години и е еден од најпопуларните модели на светот. Со манекенство се занимава од својата 14-та година, а учествувала и во првите ...
| | веќе видена | слични

Младата глумица Камила Морон во новото интервју отворено зборуваше за 23-годишната разлика меѓу неа и нејзиното момче Леонардо Дикапиро. Камила е скоро една ...
| | веќе видена | слични

Не е тајна колку кај Американците се популарни детските натпревари за убавина, а голем број мајки токму во нив гледаат можност нивните дека да станат менекенки ...
| | веќе видена | слични

Јутјуб ѕвездата Емили Канам до таа мера е успешна што може да заработи и до 7.000 фунти за само една минута. Модната блогерка и јутуберка не само што има ...
| | веќе видена | слични

Манекенката Камила Мороне, која почнала да се занимава со глума, веќе две години е во љубовна врска со Леонардо Дикаприо. Никогаш не ја коментирале својата ...
| | веќе видена | слични

Останато

Светиот крст се фрлаше во Стара река во Бугарија, при што имаше општа тепачка. Веднаш откако свештеникот го фрли крстот скокнаа неколку момчиња во замрзнатата ...
сите 293 | | | веќе видена

Побрза интеграција на Западен Балкан во ЕУ или лажни надежи за датум оваа пролет? Пред доаѓањето на претседателот на Европскиот Совет Шарл Мишел во Скопје овој ...
сите 341 | | | веќе видена

Една од главните забелешки е што во преодните и завршните одредби на предлог законот за Јавно обвинителство се остава еден простор за условно речено вдомување ...
сите 261 | | | веќе видена

Tри вооружени лица најверојатно го извршиле грабежот во експозитурата на НЛБ банка во Ѓорче Петров. Тие го извршиле грабежот со „опел вектра“ која потоа била ...
сите 83 | | | веќе видена

1ТВ по долго време откако излезе аферата со случајот Рекет, се огласија на социјалните мрежи. – Нашата прва објава ја посветуваме на Бојан Јовановски, човекот ...
сите 86 | | | веќе видена

Лука Циндриќ нема да игра утре против Шпанија во решавачкиот натпревар за пласман на првото место во групата „1“ на ЕП. Според хрватските медиуми, Циндриќ не ...
сите 82 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Милан го сака дефанзивецот на Барселона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: