Овие делови од Скопје останаа без вода поради уличен дефект

Од 4 часот утринава без вода се дел од корисниците на улиците „Димче Михајловски“, „Боривое Милошевски“, „Вера Радосавлевиќ“ и „Зендел Џемаили“. – Прекинатото ...
| | веќе видена | слични
3 копии
6 копии
3 копии
2 копии
6 копии
2 копии
повеќе

Останато

По речиси две децении во државата се создадени сите нормативни услови за спроведување на попис, по сите меѓународни стандарди и по прописите на Евростат, ...
сите 397 | | | веќе видена

Македонија против Русија вчера одигра уште еден лош натпревар на Светското првенство, од самиот почеток Русите направија разлика и на крајот дојдоа до победа ...
сите 315 | | | веќе видена

Александар Николоски, потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ, на синоќешното гостување на ТВ Сител изјави дека неговата партија преговара со пратеници од владината ...
сите 134 | | | веќе видена

Меѓу 100 и 200 припадници на Националната гарда кои ја обезбедуваа инаугурација на американскиот претседател Џозеф Бајден се позитивни на коронавирусот, ...
сите 284 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Овие делови од Скопје останаа без вода поради уличен дефект

Од:
До кого (е-маил):
Порака: