Викенд хороскоп: Преземете ги работите во свои раце, за да остварите сè што ќе посакате

Додека енергијата на Месечината во Овен се движи директно, се движиме во квадратот на Сонцето и Нептун, што ни дава сосема поинаква насока. Затоа и ...
| | веќе видена | слични

Очекувате да дојде до значителни промени на вашето работно место и вие да го најдете вашето место под сонцето, но во меѓувреме сепак се распрашувате за некои ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ОВЕН Љубов Во текот на оваа година треба да се научите со леснотија да ја прифаќате промената. Многу често ќе се најдете растргнати помеѓу домот, работата, ...
| | веќе видена | слични

Овен Припадниците на овој знак сакаат да бидат лидери и да постигнат големи нешта во животот. Овните се најпосветени од сите знаци. Тие се родени лидери со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Стрелец Љубов Неврзаните контакти денеска би можеле да ви донесат вистинско лично освежување. Оние кои се сами, нека излезат на кафе. Кариера Премногу ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во врска со предлог законот за Јавно обвинителство од 12.Дек.20 ја искористивме денешната средба со министерката Дескоска за:1. Да и ја честитаме ...
сите 423 | | | веќе видена

Чествувањето на големиот православен празник Богојавление-Водици и годинава во Радовиш беше масовно, а започна со света литургија во двата храма – „Св. Пророк ...
сите 270 | | | веќе видена

Гостиварц пријавил во полиција дека бил измамен од женско лице на кое ѝ дал пари за да помогне при вработување во државна институција. Според СВР Тетово, Ј.М. ...
сите 192 | | | веќе видена

Од една третина до една петтина од плата и пензија се ограничувањата за извршување за лицата приматели на просечна плата и пензија, предвидуваат измените од ...
сите 45 | | | веќе видена

Преспанскиот договор е завршена работа и неосновани и нереални се најавите за негова ревизија или поништување по предвремените парламентарни избори закажани на ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Викенд хороскоп: Преземете ги работите во свои раце, за да остварите сè што ќе посакате

Од:
До кого (е-маил):
Порака: