Сообраќајот по наместа влажни коловози

8 копии
8 копии
4 копии

Сообраќајот на државните патишта се одвива тековно по наместа влажни коловози. Снег врне на П.Шапка, Стража, Пресека и во Маврово. На одредени патни правци кои ...
| | веќе видена | слични
9 копии
3 копии
повеќе

Останато

Страшо Ангеловски, лидер на МААК во своето гостување во емисијата „Што не е јасно“ зборуваше за пописот каде посочи дека постојат две можни решенија. Според ...
сите 421 | | | веќе видена

Руската полиција денеска ја приведе Љубов Собољ, соработничка на затворениот руски опозициски лидер Алексеј Навални, која заедно со него ја има основано ...
сите 263 | | | веќе видена

Вратите на кафеаните и рестораните од денеска ќе бидат отворени до 21 часот. Во главниот град раздвижено. Д ел од граѓаните вечерва решија да ги посетат ...
сите 278 | | | веќе видена

Денес (21 јануари 2021 година) во рамките на својата дипломатска активност претседателот на ВМРО ДПМНЕ проф. д-р Христијан Мицкоски и потпретседателот на ...
сите 132 | | | веќе видена

М По пет часа на завршниот збор за случајот „Монструм”, обвинителката Фатиме Фетаи, побара максимални казни за обвинетите Халил Демири и браќата Африм и Агим ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сообраќајот по наместа влажни коловози

Од:
До кого (е-маил):
Порака: