Гвардиола демантира дека Артета добил понуди и размислува да замине во друг клуб


Пеп Гвардиола е убеден дека неговиот помошник Микел Артета ќе биде успешен менаџер, но засега не гледа дека би можел да го напушти неговиот стручен штаб во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лестер повеќе од два месеци знаеше само за победи во Премиер лигата, но тоаа низа денеска сопре. Лисиците беа големи фаворити во дуелот со Норвич, но одигра ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот менаџер на Арсенал, Унаи Емери, ја отфрли понудата за останување во Премиер Лигата. Според „Марка“, шпанскиот стратег добил предлог за преземање на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Три лица се полесно повредени во сообраќајка што утрово околу 8 часот се случи пред велешкото село Иванковци, наспроти гробиштата. Повредените со возило на ...
сите 304 | | | веќе видена

Податоците за здравствената состојба на пациентите никако не смеаат да се коментираат јавно, а тоа ќе се случи во судницата, откако беше побарано на рочиштето ...
сите 287 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ Зоран Заев заедно со генералниот секретар Љупчо Николовски и претседателот на Комисијата за надворешни работи на СДСМ, Едмонд Адеми се ...
сите 325 | | | веќе видена

Малме, 18. јануари 2020 (ИНПРЕС) – Португалската репрезентација продолжува да биде најпријатното изненадување на Европското првенство во ракомет, откако сред ...
сите 211 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев, преку ФБ одговори на нападите од дополнителната заменичка министерка Петровска.- Во однос на денешното интервју за ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гвардиола демантира дека Артета добил понуди и размислува да замине во друг клуб

Од:
До кого (е-маил):
Порака: