Шилегов во „блиска средба“ со граѓанин: Никад да не не гласаш, живеј си! (ВИДЕО)


Градоначалникот Петре Шилегов денеска, за време на свеченоста по повод засадување на 7 дрвца во дворот на Архитектонскиот факултет, нервозно му се обрати на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Последната трибина од серијата „На прав пат“ ќе се одржи в недела во 13 часот во „Борис Трајковски“ во Скопје, говорници ќе бидат премиерот и претседател на ...
| | веќе видена | слични

Караванот граѓански трибини СДСМ го заокружува в недела, во Скопје, во салата Борис Трајковски на голем настан на којшто покрај претседателот Заев, заменик ...
| | веќе видена | слични
3 копии
4 копии
3 копии

Власта на СДСМ и Зоран Заев продолжува да работи спротивно на законите и правото. Градоначалникот на град Скопје, Петре Шилегов продолжува со незаконското ...
| | веќе видена | слични

Револтиран граѓанин минатата недела сакаше да му се пожали на градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов во дворот на Градежниот факултет, за проблемите со кој ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Повеќе од 50 луѓе починале од новиот коронавирус, а повеќе од 2.000 луѓе се заразени. Засега, Светската здравствена организација не сака да прогласи глобална ...
сите 584 | | | веќе видена

Чествувањето на големиот православен празник Богојавление-Водици и годинава во Радовиш беше масовно, а започна со света литургија во двата храма – „Св. Пророк ...
сите 214 | | | веќе видена

Кинеските власти решија новогодишните празници да бидат продолжени до 2 февруари, со цел дополнително да се влијае врз намалување на ширењето на новиот корона ...
сите 158 | | | веќе видена

Не може да има забрана за увоз на отпад бидејќи земјава повеќе извезува отколку што увезува отпад, тврди за Детектор заменик министерот за животна средина Јани ...
сите 256 | | | веќе видена

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ влезе во 2020 година од втората позиција, но тој веќе го направи чекор кон првата позиција каде се наоѓа Рафаел Надал. Шпанецот ...
сите 184 | | | веќе видена

Вчера во 15,35 часот Т.Б. од Црвен крст во СВР Скопје пријавила дека над детското одмаралиште на Водно, додека се обидувале да стигнат до повредено лице на ...
сите 135 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шилегов во „блиска средба“ со граѓанин: Никад да не не гласаш, живеј си! (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: