Ен Хатавеј проговори искрено за периодот во животот кога била проблематична, како познатата колешка Линдзи Лохан

Спомени кои не се толку пријатни Убавата Ен Хатавај откри дека е многу слична на проблематичната актерка Линдзи Лохан, која заради низа правни проблеми повеќе ...
| | веќе видена | слични

Доналд Глин Капл (69) од Арканзас беше уапсен во 2018 година за силување на малолетничка и во средата беше осуден на доживотен затвор. Девојчето, кое сега има ...
| | веќе видена | слични

Полицајката Андреа Грифитс (44) даде отказ откако е откриена нејзината афера со жртва на сексуална злоупотреба, која ѝ била доверена на старателство во 2015 ...
| | веќе видена | слични

Останато

Три лица се полесно повредени во сообраќајка што утрово околу 8 часот се случи пред велешкото село Иванковци, наспроти гробиштата. Повредените со возило на ...
сите 309 | | | веќе видена

Податоците за здравствената состојба на пациентите никако не смеаат да се коментираат јавно, а тоа ќе се случи во судницата, откако беше побарано на рочиштето ...
сите 298 | | | веќе видена

Оваа техничка влада не е формирана за некој да има повеќе или помалку политички кредибилитет или легитимитет, туку едноставно сите заедно да се вградиме во ...
сите 321 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев, преку ФБ одговори на нападите од дополнителната заменичка министерка Петровска.- Во однос на денешното интервју за ...
сите 104 | | | веќе видена

Диего Симеоне се докажа како фантастичен тренер во изминативе години како предводник на Атлетико Мадрид, но и самиот признава дека неисполнета желба му е да се ...
сите 85 | | | веќе видена

Малме, 18. јануари 2020 (ИНПРЕС) – Португалската репрезентација продолжува да биде најпријатното изненадување на Европското првенство во ракомет, откако сред ...
сите 142 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ен Хатавеј проговори искрено за периодот во животот кога била проблематична, како познатата колешка Линдзи Лохан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: