Фејсбук има проблем вреден 52 милијарди евра

2 копии
4 копии

Иницијалната јавна понуда (IPO) на саудискиот државен нафтен гигант Aramco ќе биде најголемата во историјата. Aramco денеска ја одредеи вредноста на акциите за ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Првичната јавна понуда на саудискиот државен нафтен гигант „Арамко“ ќе биде најголема во историјата. Сепак, ќе биде значително помала од 2 билиона долари како ...
| | веќе видена | слични

Останато

Комисијата за политички систем ќе организира јавна расправа по предложениот текст на законот за јавно обвинителство во вторник. Најаевено е дека на расправата ...
сите 423 | | | веќе видена

Чествувањето на големиот православен празник Богојавление-Водици и годинава во Радовиш беше масовно, а започна со света литургија во двата храма – „Св. Пророк ...
сите 248 | | | веќе видена

Ѓорче Петров се претвори во Див Запад. Жителите стравуваат за својот мир и безбедност, додека општината се повеќе изгледа како сцена од холивудските вестерн ...
сите 54 | | | веќе видена

Италијанскиот весник „Ла Верита“ кој на македонската јавност и стана познат по објавувањето на аудио и видео снимки за случајот “Рекет“, денеска тврди дека ...
сите 38 | | | веќе видена

Четворица мигранти од Авганистан се откриени на граничниот премин Табановце во вагон на товарен воз кој сообраќал кон Унгарија. МВР соопшти дека на полноќ на ...
сите 116 | | | веќе видена

Преспанскиот договор е веќе завршена работа и неосновани и нереални се најавите за негова ревизија или поништување по предвремените парламентарни избори ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фејсбук има проблем вреден 52 милијарди евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: