Хороскопски знаци за кои крајот на 2019-та ќе биде најдобриот дел од годината

 Дали можеби едвај чекате да заврши 2019-та? Без разлика колку лоша ви била годинава, сè уште има време да ви се случи нешто убаво до нејзиниот крај. До 31-ви ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Обрнете внимание на различните информации кои укажуваат на некое практично и корисно решение. Изненадете го саканото лице со необични ...
| | веќе видена | слични

Ако се прашувате зошто сè уште не сте ја запознале личноста за која знаете дека е вистинската и со која сакате да бидете до крајот на животот, можеби ѕвездите ...
| | веќе видена | слични

Се ближи новата година и сите се љубопитни да дознаат какви промени ќе им донесе, па познатите астролози јавно ги споделиле своите предвидувања што се ...
| | веќе видена | слични

Благодарение на интернетот, разговорите, социјалните мрежи и најевтини разговори, можете да се справите со тешкотиите и да комуницирате со друг постојано. Нема ...
| | веќе видена | слични

Имате големи амбиции но повеќето работи зависат од влијанието на една личност. Немојте да бидете наметливи, некој ќе ви префрли за тоа. Слободните можно е да ...
| | веќе видена | слични

Односите што ги одржуваме со другите се рефлексии или проекции на аспекти на нашата личност – аспектите што ги сакаме и оние што не ги одобруваме. С игурно ви ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Комисијата за политички систем ќе организира јавна расправа по предложениот текст на законот за јавно обвинителство во вторник. Најаевено е дека на расправата ...
сите 430 | | | веќе видена

Чествувањето на големиот православен празник Богојавление-Водици и годинава во Радовиш беше масовно, а започна со света литургија во двата храма – „Св. Пророк ...
сите 248 | | | веќе видена

Ѓорче Петров се претвори во Див Запад. Жителите стравуваат за својот мир и безбедност, додека општината се повеќе изгледа како сцена од холивудските вестерн ...
сите 54 | | | веќе видена

Италијанскиот весник „Ла Верита“ кој на македонската јавност и стана познат по објавувањето на аудио и видео снимки за случајот “Рекет“, денеска тврди дека ...
сите 39 | | | веќе видена

Четворица мигранти од Авганистан се откриени на граничниот премин Табановце во вагон на товарен воз кој сообраќал кон Унгарија. МВР соопшти дека на полноќ на ...
сите 116 | | | веќе видена

ОВЕНРаботa: Во себе носите цврсто уверување дека на работа ќе бидете успешни и дека следниот период ќе ви биде добар.Љубов: Не сте подгоотвени за драстични ...
сите 118 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хороскопски знаци за кои крајот на 2019-та ќе биде најдобриот дел од годината

Од:
До кого (е-маил):
Порака: