Мицкоски:ИМАМЕ НЕЛЕГАЛНО ЗАМРЗНАТ ИМОТ и не може да функционираме! Немаме должничко-доверителски односи со компаниите на Камчев

Партијата нема должничко-доверителски односи со компаниите коишто беа споменати денеска во медиумите, рече вечерва во Ѓорче Петров претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Лидерот на БЕСА Биљал Касами во вчерашното издание на „КликПлус“ на ТВ 21 рече дека доколку ВМРО-ДПМНЕ после избори повторно коалицира со ДУИ, тогаш зошто да ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на БЕСА, Билал Касами, во синоќешното издание на емисијата „Клик Плус“ рече дека неговата партија доколку има можност да учествува во формирањето на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ќе коалицираме само со победникот во македонскиот блок, изјави синоќа лидерот на движењето Беса, Билал Касами на емисијата „Клик плус" на ТВ 21.„Ако мојата ...
| | веќе видена | слични

Реалноста е ова – последните месеци кочница беа ДУИ со нападите кон различни функционери на СДСМ коишто се Албанци. Беше интересно, како ДУИ не успеа да креира ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Комисијата за политички систем ќе организира јавна расправа по предложениот текст на законот за јавно обвинителство во вторник. Најаевено е дека на расправата ...
сите 430 | | | веќе видена

Чествувањето на големиот православен празник Богојавление-Водици и годинава во Радовиш беше масовно, а започна со света литургија во двата храма – „Св. Пророк ...
сите 248 | | | веќе видена

Ѓорче Петров се претвори во Див Запад. Жителите стравуваат за својот мир и безбедност, додека општината се повеќе изгледа како сцена од холивудските вестерн ...
сите 54 | | | веќе видена

Италијанскиот весник „Ла Верита“ кој на македонската јавност и стана познат по објавувањето на аудио и видео снимки за случајот “Рекет“, денеска тврди дека ...
сите 39 | | | веќе видена

Четворица мигранти од Авганистан се откриени на граничниот премин Табановце во вагон на товарен воз кој сообраќал кон Унгарија. МВР соопшти дека на полноќ на ...
сите 116 | | | веќе видена

ОВЕНРаботa: Во себе носите цврсто уверување дека на работа ќе бидете успешни и дека следниот период ќе ви биде добар.Љубов: Не сте подгоотвени за драстични ...
сите 118 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски:ИМАМЕ НЕЛЕГАЛНО ЗАМРЗНАТ ИМОТ и не може да функционираме! Немаме должничко-доверителски односи со компаниите на Камчев

Од:
До кого (е-маил):
Порака: