Прегазена 17-годишна тинејџерка во Кочани

2 копии
3 копии

Тетовец изгубил контрола над возилот, па удрил во 76- годишен маж од Охрид и паркиран автомобил, при што Охриганецот се здобил со тешки повреди и бил пренесен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Државната изборна комисија се прогласи за ненадлежна да одлучува по барањето на техничкиот министер за внатрешни работи, Наќе Чулев, за неговото решение Ристо ...
сите 149 | | | веќе видена

Селекторот на Австрија, Словенецот Алеш Пајовиќ вели дека на Македонија гледа како на фаворит во групата Б во Виена и дека дури и се изненадил дека сме ...
сите 336 | | | веќе видена

Што донесе во Скопје еврокомесарот Вархеи, нов оптимизам или нови разочарувања? Како претседавач со Европската Унија, хрватскиот премиер Пленковиќ најавува ...
сите 149 | | | веќе видена

Меган Маркл и Кејт Мидлтон ретко се гледани заедно и се шпекулираше дека не се поднесуваат, а како што пренесуваат странските медиуми, јатрвите во последните 6 ...
сите 211 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Прегазена 17-годишна тинејџерка во Кочани

Од:
До кого (е-маил):
Порака: