Прегазена жена во Струмица - возачот избегал


Властите на подрачјето на Хјустон го бараат мажот кој со автомобил удрил во полицајката која потоа починала. Полицискиот наредник од Хјустон бил убиен од маж ...
| | веќе видена | слични

Полициската наредничка била убиен од маж осомничен за семејно насилство, кој избегал при апсењето. Тој сè уште се бара, а полицијата соопшти дека веројатно сè ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Знаев дека нешто ќе се случи затоа што улицата по малку паѓаше секој ден, но ова навистина ме шокираше. Колапс во сообраќајот, автомобил пропадна во дупка на ...
| | веќе видена | слични

Стравична снимка од Бијело Поле се појави на социјалните мрежи, а на снимката се гледа како возач на автомобил со приколка гази девојка. На снимката не се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Австрија дефинитивно се разбуди од сонот во кој ко-организаторот на ЕП живееше пред почетокот на главната фаза. Втор пораз во низа за Австријците во групата ...
сите 510 | | | веќе видена

Ги повика партиите да бидат на висина на задачата бидејќи се работи за прашање од висок државен интерес. Од СДСМ и вчера со став дека има можност да се донесе ...
сите 422 | | | веќе видена

Tри вооружени лица најверојатно го извршиле грабежот во експозитурата на НЛБ банка во Ѓорче Петров. Тие го извршиле грабежот со „опел вектра“ која потоа била ...
сите 88 | | | веќе видена

Познатата холивудска актерка Џејми Ли Кертис на своите профили на Инстаграм и на Твитер објави дека „Медена земја“ е зачудувачки филм. „Колку совршен момент за ...
сите 133 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев, преку ФБ одговори на нападите од дополнителната заменичка министерка Петровска.- Во однос на денешното интервју за ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Прегазена жена во Струмица - возачот избегал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: