Русковска: Имаше еден филм „Чарлиевите ангели“ и една обвинителка Катица Јанева


тонско Вилма Русковска- Имаше еден филм „Чарлиеви ангели“ и една госпоѓа која влезе во филм на една естрадна ѕвезда Бојан Јовановски и мислеше дека никој ништо ...
| | веќе видена | слични

Не знам дали сега, после сѐ, односно после ваквата кримогена и во суштина неетичка катаклизма во судско-обвинителскиот корпус, филувана додатно со примерите на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

По денешното рочиште на случајот „Рекет” од однесување на судијката и обвинителката за организиран криминал при испитувањето на сведоците и обвинетите, станува ...
| | веќе видена | слични

Јавното обвинителството тргнува во потрага кој ги објавил разговорите во кои бизнисменот Орце Камчев бара спогодба со браќата Заеви за да не се пролелеа крв. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев смета дека се работи за сериозен случај за изборни нерегуларности во однос на објавените сознанија во италијанскиот ...
сите 128 | | | веќе видена

Светот и понатаму се созема од трагичната смрт на големата легенда Коби Брајант кој го загуби животот во хеликоптерска несреќа. Засега се уште не се објавени ...
сите 345 | | | веќе видена

Петнаесетина дена пред распуштање на Собранието, се засилуваат и притисоците овој пратенички состав да не го излгаса Законот за јавно обвинителство, дознава ...
сите 123 | | | веќе видена

Три тела беа извадени од остатоците од хеликоптерот во неделата, а останатите шест доцна синоќа. – Остатоците се земени од местото на несреќата и се однесени ...
сите 162 | | | веќе видена

Македонската криминална серија Рекет утре во скопскиот Кривичен суд продолжува со нов сведок. Утре водителката и блиска пријателка на Боки 13, Лила Филиповска ...
сите 60 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Русковска: Имаше еден филм „Чарлиевите ангели“ и една обвинителка Катица Јанева

Од:
До кого (е-маил):
Порака: