Солшер се смее на пишувањата за негов отказ: Тоа се чисти лаги


Оле Гунар Солскјер покрај резултатската криза која го мачеше до пред дерби пресметките со Тотенхем и Манчестер Сити и маше голема мака и со повредените ...
| | веќе видена | слични

Пеп Гвардиола може да ја напушти клупата на Манчестер Сити по завршување на сезоната.Шпанскиот стратег веќе четврта година ги предводи „граѓаните“, па добро е ...
| | веќе видена | слични

Тотенхем вечерва гостува кај Баерн во Минхен, во меч кој не решава ништо во Б групата. Без разлика на резултатот, Баерн Минхен е сигурно прв, а Тотенхем ќе ...
| | веќе видена | слични

За некои логична, но за некои нелогична споредба, меѓутоа вреди да се напомене дека Роналдо на истите години како на Рашфорд постигна седум погодоци во својата ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Остануваме целосно посветени на успешното спроведување на пописот, на неговата афирмација во делот на спроведување и поддршка на самиот попис. Оваа поддршка ...
сите 424 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски заедно со потпретседателот на партијата, Александар Николоски, во рамките на својата регионална дипломатска ...
сите 253 | | | веќе видена

Трамп последен пат и се обрати на јавноста во својство на претседател на САД во воздухопловната база Ендрус, каде што се прости од нацијата со проштален говор, ...
сите 271 | | | веќе видена

„Како држава стануваме предмет на потсмев не само во регионот туку и пошироко. Доцниме во секој аспект, се што требаше да се направи, се што беше ветено од ...
сите 86 | | | веќе видена

Македонија со пораз од Словенија од 21-31 стартуваше во главната фаза на Светското првенство во Египет. Селекторот на нашата репрезентација Данило Брестовац ...
сите 208 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Солшер се смее на пишувањата за негов отказ: Тоа се чисти лаги

Од:
До кого (е-маил):
Порака: