Владан беше првото момче на Цеца, уживаат во прегратка еден на друг (ФОТО)

За најголемата фолк ѕвезда Цеца Ражнатовиќ се знае речиси се, но малкумина знаат кој беше нејзиното прв момче. Тоа беше фудбалерот Владан Лукиќ во кого се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вељко Ражнатовиќ денеска го прославува својот роденден, а прва која му честиташе беше неговата сестра Анастасија Ражнатовиќ. Имено денеска синот на Цеца полни ...
| | веќе видена | слични

Мајката на Богдана Ражнатовиќ, Данијела Родиќ истакна дека не и угодува премногу на својата ќерка за време на бременоста. Богдана напролет ќе го донесе својот ...
| | веќе видена | слични

Даниела Родиќ мајката на Богдана Ражнатовиќ која од неодамна и стана снаа на Цеца наскоро ќе стане баба заедно со фолк ѕвездата. Српските медиуми по повод ...
| | веќе видена | слични

Поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ, Маша Терезиќ, изгледа дека се уште не ја преболе 3 годишната врска со боксерот. Таа ги изненади фановите кога на ...
| | веќе видена | слични

Додека нејзиниот син Мирко Шијан, придружуван од својата девојка, се забавуваше со Богдана и Вељко на свадбата на деценијата, пејачката Гоца Божиновска, ...
| | веќе видена | слични

Новопечениот младоженец на Инстаграм се пофали со подарокот што го добил од сестра му Анастасија Ражнатовиќ. „Ова момче е најдобриот иден татко на светот“, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вељко Ражнатовиќ на 24 ноември ја ожени својата понежна половина Богдана Родиќ , а младиот боксер има причина за задоволство и поради уште една работа. Имено, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Руските власти уапсија блиски соработници на опозицискиот лидер Алексеј Навални, кој е уапсен на аеродромот Шереметјево во Москва по неговото пристигнување од ...
сите 229 | | | веќе видена

Александар Николоски, потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ, на синоќешното гостување на ТВ Сител изјави дека неговата партија преговара со пратеници од владината ...
сите 186 | | | веќе видена

Помеѓу 100 и 200 членови на Националната гарда кои ја обезбедуваа инаугурацијата на претседателот на САД, Џо Бајден, се позитивни на коронавирус, изјави ...
сите 268 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Владан беше првото момче на Цеца, уживаат во прегратка еден на друг (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: