Собраниска делегација на тркалезна маса во ЕП во Брисел

Трансатлантскиот парламентарен форум ќе се одржи од 9 до 11 декември 2019 година во Вашингтон. Како што соопшти собраниската прес-служба, на Форумот, кој се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

„Остануваме целосно посветени на успешното спроведување на пописот, на неговата афирмација во делот на спроведување и поддршка на самиот попис. Оваа поддршка ...
сите 445 | | | веќе видена

Трамп последен пат и се обрати на јавноста во својство на претседател на САД во воздухопловната база Ендрус, каде што се прости од нацијата со проштален говор, ...
сите 223 | | | веќе видена

Ова како што го тера власта ова не е попис, туку попишување на државјаните на Македонија, луѓето кои што имаат македонско државјанство. И без разлика колку ...
сите 102 | | | веќе видена

Македонија со пораз од Словенија од 21-31 стартуваше во главната фаза на Светското првенство во Египет. Селекторот на нашата репрезентација Данило Брестовац ...
сите 350 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Собраниска делегација на тркалезна маса во ЕП во Брисел

Од:
До кого (е-маил):
Порака: