Уличен дефект на оваа улица

4 копии
2 копии
2 копии
5 копии
3 копии
4 копии

Без напојување со електрична енергија поради технички зафати во електро-системот на Град Скопје утре неколку часа ќе бидат корисниците од општините Центар, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во Скопје хоспитализрани се 56 нови пациенти поради компликации од корона вирусот. Вкупно 489 лица сомнителни и ...
сите 551 | | | веќе видена

Претседателот на српскиот Парламент, Ивица Дачиќ, без влакно на јазикот ги коментира тезите на премиерот Зоран Заев од интервјуто за бугарската информативна ...
сите 243 | | | веќе видена

Голем број фудбалски легенди се огласија по повод трагичната смрт на Диего Армандо Марадона, а многумина можеби се запрашаа зошто го нема Бразилецот Роналдо. ...
сите 311 | | | веќе видена

Психопатолошката елита на власт во Македонија, владее само поради тоа што цело време наоѓа нови моменти како да го повреди македонскиот народ, а истовремено да ...
сите 187 | | | веќе видена

Лично разочарување за Меркел и неуспех за германското претседателство ќе биде ако Македонија не ги стартува преговорите во декември, вели Кнут Флекенштајн во ...
сите 455 | | | веќе видена

Нема некој кој остана рамнодушен на веста за смртта на Енвер Малиќи. Роден е во срцето на градот – во Старата скопска чаршија. Животот го заврши овде во ...
сите 52 | | | веќе видена

Женската иницијатива Женска слободна зона со обележување на јавните простори во градот Скопје, каде најчесто се случува сексуално вознемирување на јавни ...
сите 124 | | | веќе видена

Марио Бодри, партнерот на поранешната девојка на Диего Марадона, Вероника Охеда, изјави дека можеше да се избегне смртта на аргентинската легенда, доколку ...
сите 213 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уличен дефект на оваа улица

Од:
До кого (е-маил):
Порака: