Стопанска банка АД – Скопје успешно го организираше CyberMonday предизвикот

ТТК Банка АД Скопје со НАЈНОВА промотивна понуда на ПРОМО ФИКС 15 депозити за физички лица со атрактивна ФИКСНА каматна стапка за штедење во денари и евра на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Комерцијална банка АД Скопје ја започна новата наградна игра „Бесконтактно плати и награда фати“ со Mastercard® картичките издадени од Банката и KomPay “. ...
| | веќе видена | слични

Комерцијална банка АД Скопје континуирано ги информира и ги едуцира своите клиенти за сите новини со цел да го подобрат нивното финансиско работење. Во ...
| | веќе видена | слични

Од почетокот на април 2019 година, клиентите на Ерсте банка и Шпаркасе своите стари дебитни Maestro картички ги заменуваат за нови MasterCard Debit картички. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Прогласувањето на кризната состојба не значи дека граѓаните ќе гледаат зголемен број полицајци или војници по улиците заради спроведување на мерките, туку ...
сите 262 | | | веќе видена

Британскиот министер за локални заедници, Роберт Џенрик, изјави дека нема причина за загриженост поради податоците за ефективноста на потенцијалната вакцина од ...
сите 272 | | | веќе видена

Функционерите од владејачката СДСМ, кои држат и водечки државни позиции, застанаа во одбрана на нивниот лидер Зоран Заев, откако вчера попранешниот претседател ...
сите 79 | | | веќе видена

Светот на спортот е во тага по згаснувањето на животот на еден од најдобрите фудбалери на сите времиња, Диего Армандо Марадона. Аргентинецот почина пред два ...
сите 253 | | | веќе видена

Да не заборавиме што се случувало во минатото, но да си простиме за да одиме напред, историјата да ја оставиме на историчарите, а иднината е во наши раце, ...
сите 130 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп ќе ја напушти Белата куќа доколку Изборниот колеџ потврди дека Џо Бајден победил на изборите. Инаугурацијата на 46 ...
сите 340 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски четири години е цел на црна пропаганда од станата на власта. Тој објаснува дека причината е јасна бидејќи со него ...
сите 171 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стопанска банка АД – Скопје успешно го организираше CyberMonday предизвикот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: