Осумката е се понервозна како што ЗАВРШУВА НИВНАТА УПОТРЕБНА ВРЕДНОСТ


Во моменти кога власта тоне во скандали се јавија слугите на Заев. Па ајде да се обратам до Нола и Александрова, и до останатите малкумина нивни поддржувачи, ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Скопје, 10 декември 2019 (МИА) – Пратениците на ВМРО-ДПМНЕ ќе поднесат амандмани со цел измена и дополнување на Законот за употреба на јазиците и негово ...
| | веќе видена | слични

ВМРО-ДПМНЕ ќе поднесе амандмани на законот за јазици согласно препораките на Венецијанската комисија, најави лидерот на партијата христијан мицкоски. Иако не ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Заев е принцот на политиканството во Македонија. Заев со одбивањето на иницијативата за предвремено ратификување на протоколот на НАТО признава дека се плаши ...
| | веќе видена | слични
9 копии

Зоран Заев три дена молчи во врска со предлогот на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, лица кои биле амнестирани да не се занимаваат со политика, ...
| | веќе видена | слични

Зоран Заев бега од предлогот на претседателот Христијан Мицкоски, затоа што е амнестиран криминалец за криминал од 8 милиони евра. Зоран Заев се противи и на ...
| | веќе видена | слични

Зоран Заев и СДСМ се за амнестија и аболиција на политичари. Зоран Заев е за амнестија, затоа што и сам е амнестиран криминалец. Зоран Заев и СДСМ два дена ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук реагира на молкот од страна на премиерот Зоран Заев во врска со неговите предлози да нема ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На социјалните мрежи се појави видео од една медицинска сестра која носи заштитно одело и маска на лицето и зборува дека во Вухан и околината има околу 90 000 ...
сите 734 | | | веќе видена

Одработувањето за Зоран Заев и прикривањето на неговите криминали не се нови обврски во агендата на Вилма Русковска.Пред да го заштити во случајот “Рекет”, ...
сите 83 | | | веќе видена

Сите демократски капацитети во државата и нашите стратешки меѓународни сојузници го поддржуваат законското решение за Јавното обвинителство кое обезбедува ...
сите 383 | | | веќе видена

Чествувањето на големиот православен празник Богојавление-Водици и годинава во Радовиш беше масовно, а започна со света литургија во двата храма – „Св. Пророк ...
сите 208 | | | веќе видена

Моментот кога Ѓорги Начевски во 59. минути пресуди „чекори“ на Игор Карачиќ ќе влезе во антологијата на Европските ракометни првества. На забавената снимка се ...
сите 212 | | | веќе видена

СДСМ, Зоран Заев и Венко Филипче продолжуваат да ги лажат и манипулираат граѓаните во предизборниот период. Нема ни трага ни глас од Клиничкиот центар кој сега ...
сите 215 | | | веќе видена

Еден од најдобрите кошаркари на сите времиња Коби Брајант вчера во хеликоптерска несреќа во близина на Лос Анџелес, го загуби животот. Во хеликоптерот, покрај ...
сите 153 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Осумката е се понервозна како што ЗАВРШУВА НИВНАТА УПОТРЕБНА ВРЕДНОСТ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: