Суарез: Гризман знаеше со што ќе се соочи

Тимот на Арсенал има проблем со наоѓање на тренер, со оглед дека оние кои до сега ги бараше, откажаа или остана онаму каде што се.Алегри изјави дека ќе работи, ...
| | веќе видена | слични

Шпанскиот весник „Марка“ пренесува дека Диего Симеоне речиси сигурно ќе си замине од Атлетико Мадрид по крајот на оваа сезона. 49 годишниот стратег е посочен ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Албанските членови на Судскиот совет излегоа со став спротивен на претседателот на Советот, Кире Здравев. Тие се оградуваат од изјавата на Здравев дека ...
сите 247 | | | веќе видена

Вработените во Министерството за здравство денеска се приклучија на акцијата – Администрацијата чисти со граѓанската организација „Не биди ѓубре“.Министерот за ...
сите 160 | | | веќе видена

Кристал Ив Бровит која има 21 година и е од Мелбурн, е првата идентификувана жртва од вулканот во Нов Зеланд. 21-åriga Krystal Eve Browitt första officiella ...
сите 146 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска негираше дека имал редовни контакти со обвинетиот Бојан Јовановски во случајот „Рекет“. – Службени ...
сите 220 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, рече дека пред да замине за Париз, имале низа средби со СДСМ на кои се договорале околу измените за изборниот ...
сите 22 | | | веќе видена

Јавното обвинителство мора да отвори сериозна истрага во која што ќе ја утврди одговорноста на Министерот за здравство Венко Филипче во скандалот со ...
сите 120 | | | веќе видена

Овен Можни се недоразбирања, па важно е да се потрудите јасно и отворено да ги покажувате своите ставови. Ви се допаѓа личност која е несигурна во себе. ...
сите 167 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Суарез: Гризман знаеше со што ќе се соочи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: