Бикот е разгалено дете, Девицата и Водолијата се сакаат само себеси

Според доминантните особини на вашиот хороскопски знак, може да се заклучи и на кој начин лажете, колку тешко ви паѓа тоа или колку лесно посегнувате по ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии
2 копии

Лав Овие личности се страствени, великодушни и добри љубовници. Тие се доминантни и снаодливи и секогаш го постигнуваат она што го сакаат. Кога ќе се заљубат ...
| | веќе видена | слични

Кога некој често избира самотија, тоа не значи дека се работи за изолиран човек, туку дека има поминато многу работи во животот. Копнежот по самотија често е ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Продолжува вакцинацијата на населението. Денеска и утре се одвива имунизацијата на приоритентните групи а веќе од среда продолжума вакцинацијата според ...
сите 589 | | | веќе видена

Има ли оваа држава Претседател и директор на Агенција за национална безбедност? Видовме во аферата Мафија дека министерот за внатрешни работи и мафијата биле ...
сите 362 | | | веќе видена

Додека турската полиција денеска спроведува обемна акција и во Истанбул насекаде го бара меѓународниот мафијаш Седат Пекер, во Скопје тој се движел слободно со ...
сите 205 | | | веќе видена

„Некој му се заканувал на Христијан Мицкоски, но и на Александар Николовски затоа што ја извадиле аферата „Двојник“ со лажните пасоши. Значи дали некој ќе ...
сите 175 | | | веќе видена

Се очекува принцот Хари да не носи воена униформа на погребот на принцот Филип откога тој се повлече од своите должности во кралското семејство. Војводата од ...
сите 166 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во Скопје се хоспитализрани 49 нови пациенти поради компликации од корона вирусот. Вкупно 726 лица сомнителни и ...
сите 331 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бикот е разгалено дете, Девицата и Водолијата се сакаат само себеси

Од:
До кого (е-маил):
Порака: