Меган и Хари ја одбележаа годишнината од свршувачката па објавија досега невидена фотографија ФОТО

Принцот Хари и Меган Маркл денеска прославија годишнина од нивната свршувачка. Омилениот кралски пар на јавноста ѝ ја соопшти среќната вест од прекрасната ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Доналд Трамп и светските лидери синоќа беа на прием во Бакингамската палата кај британската кралица и кралското семејство. Лидерите пред самитот на НАТО беа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Иако медиумите воглавно пишуваат за членовите на британското кралско семејство, без разлика дали шоуто ќе го украде принцезата Шарлот или нејзините браќа, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Неговите планови се верува дека биле поттикнати од неодамнешниот педофилски скандал на неговиот брат, принцот Ендрју, објавија денеска британските медиуми. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Принцот Чарлс (71), кога ќе стане крал, планира да ги сведе членовите на кралското семејство на синовите Вилијам и Хари, нивните сопруги и децата, а се верува ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На секаков начин СДСМ се обидува да избегне одговорност од криминалот, посочи потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски во своето гостување во ...
сите 515 | | | веќе видена

Извршителот Христијан Мицкоски потонат во очај и без идеи свири како што диригентот Груевски му диригира но не погоди ниту една нота, не успеа да оствари ниту ...
сите 76 | | | веќе видена

Не помогнаа молбите на Бојан Јовановски и Катица Јанева, обвинети за рекет врз Орце Камчев, новинарите да останат во судница денеска кога се пуштаа смс пораки ...
сите 282 | | | веќе видена

Мухамед Зеќири, потпретседател и пратеник од СДСМ во емисијата „Отворено“ на ТВ 24 зборуваше за Маршот за правда, на кој учевствуваа 15.000 граѓани, и објасни ...
сите 111 | | | веќе видена

Диего Симеоне нагласи дека никогаш во животот не видел пречек каков што приредија фановите на Атлетико Мадрид пред мечот со Ливерпул во Лигата на шампионите, ...
сите 132 | | | веќе видена

Владата на Република Македонија категорично ја демантира изјавата на техничкиот министер за внатрешни работи Наќе Чулев дека одлуката за поништување на ...
сите 198 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Меган и Хари ја одбележаа годишнината од свршувачката па објавија досега невидена фотографија ФОТО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: