Професор во ДМБУЦ „Илија Николовски Луј“ со шамари тепал еден од учениците


2 копии

Бобан Ковачевски, балетан и професор на факултетот за балетска уметност, му удирал шлаканици на малолетен ученик за време на претставата „Клеопатра“, одржана ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тинејџер од основното училиште „Кочо Рацин“ сексуално злоставил соученик надвор од училишниот круг, а друг малолетник од истото училиште нападнал врсник, го ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Триесетгодишната Фиона Виоти спиела со момчиња од училиштето Бишопс Дајосесан Колеџ во Кејптаун од 2013 до 2019 година, потврдила истрагата.. Мажената ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Ренди Чаверија, наставничка по домаќинство во средно училиште во Тексас, е обвинета за сексуална злоупотреба на свој ученик. Ученикот пријавил дека во октомври ...
| | веќе видена | слични

Останато

Албанските членови на Судскиот совет излегоа со став спротивен на претседателот на Советот, Кире Здравев. Тие се оградуваат од изјавата на Здравев дека ...
сите 247 | | | веќе видена

Вработените во Министерството за здравство денеска се приклучија на акцијата – Администрацијата чисти со граѓанската организација „Не биди ѓубре“.Министерот за ...
сите 160 | | | веќе видена

Кристал Ив Бровит која има 21 година и е од Мелбурн, е првата идентификувана жртва од вулканот во Нов Зеланд. 21-åriga Krystal Eve Browitt första officiella ...
сите 146 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска негираше дека имал редовни контакти со обвинетиот Бојан Јовановски во случајот „Рекет“. – Службени ...
сите 220 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, рече дека пред да замине за Париз, имале низа средби со СДСМ на кои се договорале околу измените за изборниот ...
сите 22 | | | веќе видена

Јавното обвинителство мора да отвори сериозна истрага во која што ќе ја утврди одговорноста на Министерот за здравство Венко Филипче во скандалот со ...
сите 120 | | | веќе видена

Овен Можни се недоразбирања, па важно е да се потрудите јасно и отворено да ги покажувате своите ставови. Ви се допаѓа личност која е несигурна во себе. ...
сите 167 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Професор во ДМБУЦ „Илија Николовски Луј“ со шамари тепал еден од учениците

Од:
До кого (е-маил):
Порака: