Османи за МНТ: На снимките нема ништо повеќе од гласно славење

Страшо Ангеловски Помина една недела од дивеењето на навивачката група “Шверцери“ во храмот на културата и уметноста, во Македонскиот народен театар, а се се ...
| | веќе видена | слични

Една седмица од шверцерската прослава во МНТ. Шверцерска, не само бидејќи беше јубилејна прослава на навивачката група „Шверцери“, туку и бидејќи сè уште не се ...
| | веќе видена | слични

Наш заеднички интерес е да се шириме. Пазарно, образовно, културолошки, умствено. Да се отвориме и да му покажеме на светот дека Балканот веќе не е буре барут, ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Не само МНТ, навивачката група „Шверцери“ го демолирала и градскиот стадион Филип II открива генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ Игор Јанушев во своето интервју ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Еден ден по скандалозниот настан во Македонскиот народен театар, каде прослава на навивачка група се претвори во скандирање и уништување на државен инвентар, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Османи за МНТ: На снимките нема ништо повеќе од гласно славење

Од:
До кого (е-маил):
Порака: