СДСМ: Каде и под кои услови дипломирал, магистрирал и докторирал Христијан Мицкоски


„Каде и под кои услови дипломирал, магистрирал и докторирал Христијан Мицкоски“, прашуваат од СДСМ. Според владејачката партија, оваа дилема се наметнува по ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Машинскиот факултет во ноември 2013 год. направил интерна анонимна анкета, при која студентите ги оценувале своите професори на 10-тина поставени прашања. Во ...
| | веќе видена | слични

Портпаролот на СДСМ Костадин Костадинов, на една од последните прес-конференции која беше посветена на универзитетската кариера на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Портпаролот на СДСМ Костадин Костадинов повторно држи пропаднати прес-конференции. Иако се одвикна од држење прес-конференции пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ, се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Уште еден ден без одговори од Христијан Мицкоски за неговите лаги за лажните магистратура и докторат, наводно стекнати во Италија и Германија.Секој ден го ...
| | веќе видена | слични

Секој ден го повикувавме Мицкоски  да каже зошто ги лажеше и нашите граѓани, но и премиерот на соседна Бугарија, за тоа каде магистрирал и докторирал. Молчи ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Спроведувањето на пописот во време на пандемија е голем предизвик, но процесот може да се спроведе и заврши по сите здравствени протоколи, рече министерот за ...
сите 477 | | | веќе видена

Руската полиција денеска ја приведе Љубов Собољ, соработничка на затворениот руски опозициски лидер Алексеј Навални, која заедно со него ја има основано ...
сите 263 | | | веќе видена

Вратите на кафеаните и рестораните од денеска ќе бидат отворени до 21 часот. Во главниот град раздвижено. Д ел од граѓаните вечерва решија да ги посетат ...
сите 272 | | | веќе видена

183 работници чекаат платата за ноември да им ја обезбеди УЈП. Управата ги блокира фирмите каде што работат, зашто нивните работодавачи и покрај тоа што земале ...
сите 141 | | | веќе видена

Денес (21 јануари 2021 година) во рамките на својата дипломатска активност претседателот на ВМРО ДПМНЕ проф. д-р Христијан Мицкоски и потпретседателот на ...
сите 228 | | | веќе видена

По вчерашната инаугурација на Џо Бајден за американски претседател, на социјалните мрежи со молскавична брзина се прошири лажна слика, а еве за што поконкретно ...
сите 201 | | | веќе видена

Фатиме Фетаи вели дека немало ништо во бомбите за случајот „Монструм“ барајќи казна за веќе обвинетите. Заев велеше дека невини луѓе се во затвор за случајот ...
сите 90 | | | веќе видена

На МВР поважно им е дали на граѓаните маската им е под нос или закачена само на едното уво за веднаш да ги казнат, а воопшто не им е важно кој поседува и носи ...
сите 77 | | | веќе видена

Денес околу 06,25 часот во СВР Штип било пријавено дека во село Грдовци, кочанско настанал пожар во куќата сопственост на А.J.(48).Откако интервенирала ...
сите 202 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ: Каде и под кои услови дипломирал, магистрирал и докторирал Христијан Мицкоски

Од:
До кого (е-маил):
Порака: