Претепан Илија Тозија, управител во неколку фирми на Мијалков

3 копии

Друштвото за приредување на игри на среќа Макс Бет, во чија сопственичка структура се наоѓа компанија во сопственост на семејството на екс шефот на тајната ...
| | веќе видена | слични

Останато

Законот за употреба на јазиците нема да се менува и покрај препораките на Венецијанската комисија, соопшти премиерот во заминување Зоран Заев, кој за оваа ...
сите 392 | | | веќе видена

Деветте нови аудио снимки со разговори поврзани со случајот „Peкет“ отворија нови дилеми, а особено внимение предизвика тврдењето дека во торбата има ГПС. ...
сите 577 | | | веќе видена

Властите наидоа на огромен притисок од семејствата на жртвите да ги донесат телата што е можно поскоро. Полицијата одби да учествува во акцијата поради ризик ...
сите 112 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче не нуди одговори на клучните прашања и лиферува лаги со цел да го прикрие според нашите сомнежи очигледниот криминал со ...
сите 120 | | | веќе видена

МВР и УЈП треба да истражат како СДСМ го пречекорило дозволеното салдо за претседателските избори и потрошиле 2.5 милиони денари повеќе. Спасовски и Лукаревска ...
сите 126 | | | веќе видена

Прва конфронтација меѓу коалициските партнери СДСМ и ДУИ се амандманите кои партијата на Али Ахмети го предложи во однос на измените на изборниот законик, а ...
сите 50 | | | веќе видена

Потпретседателот на СДСМ и пратеник Мухамед Зеќири, изјавил дека ВМРО-ДПМНЕ и ДУИ се координират веќе извесен период. Тој додаде дека партијата на Али Ахмети и ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Претепан Илија Тозија, управител во неколку фирми на Мијалков

Од:
До кого (е-маил):
Порака: