Вечерва во „Само интервју“ гостин ќе биде Рената Дескоска


5 копии

Во емисијата „Само интервју“ на Канал 5 поранешниот премиер Владо Бучковски зборуваше за Специјалното јавно обвинителство и рече дека тоа било симбол на ...
| | веќе видена | слични

Владо Бучковски во „Само интервју“ на Канал 5 изјави дека сите знаеле дека СЈО па и вработените таму дека имаат 18 месеци рок за предмети, затоа кристално ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во вечерашното гостување во емисијата „Само интервју“, професорот Владо Бучковски зборуваше за промената на власта која беше под слоганот ако нема правда нема ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешниот премиер и министер за одбрана, Владо Бучковски во вечерашното издание на „Само интервју“ обвини дека судскиот случај „Тенковски делови“ бил нарачан ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Судскиот случајот „Тенковски делови“ беше нарачан случај во време кога двоецот Михајло и Филимена Маневски воспоставија систем на награди. Сите судии и ...
| | веќе видена | слични

Ќе бараме одговорност од судиите и обвинителите, кои ја злоупотребиле функцијата и нема да дозволиме никој да суди или да амнестира партиски. Законот ги ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Професорката Гордана Силјановска нагласува дека Законот за јазици има многу недостатоци и има сериозни проблеми со уставноста на решенијата и тоа ќе го оценува ...
сите 383 | | | веќе видена

Деветте нови аудио снимки со разговори поврзани со случајот „Peкет“ отворија нови дилеми, а особено внимение предизвика тврдењето дека во торбата има ГПС. ...
сите 521 | | | веќе видена

Војската во Нов Зеланд, почна ризична операција на островот Вајт за да ги извлече телата на осумте загинати во ерупцијата на вулканот неделава. Постои голема ...
сите 114 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче не нуди одговори на клучните прашања и лиферува лаги со цел да го прикрие според нашите сомнежи очигледниот криминал со ...
сите 120 | | | веќе видена

За да имаме рамноправна и демократска држава, во која сите ќе добијат подеднакво, мораме да го промениме законот и да го примениме моделот на една изборна ...
сите 58 | | | веќе видена

МВР и УЈП треба да истражат како СДСМ го пречекорило дозволеното салдо за претседателските избори и потрошиле 2.5 милиони денари повеќе. Спасовски и Лукаревска ...
сите 131 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вечерва во „Само интервју“ гостин ќе биде Рената Дескоска

Од:
До кого (е-маил):
Порака: