Охриѓанец тешко повреден, со Мерцедес излетал од пат


3 копии

Вчера во 14.50 часот било пријавено дека на автопатот Неготино - Градско, патничко возило „фолксваген пасат“, со битолски регистарски ознаки, управувано од ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Вчера во 23.30 часот во СВР Скопје од Градската општа болница „8 Септември“ било пријавено дека кај нив било донесено повредено лице од сообраќајна незгода. ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Синоќа во 20.00 часот било пријавено дека на локалниот пат с.Морани - с.Зелениково патничко возило „фиат пунто“, со скопски регистарски ознаки, управувано од ...
| | веќе видена | слични

Три лица се повредени во сообраќајна несреќа која вчера во 14.50 часот се случила на автопатот Неготино - Градско. „Фолксваген пасат“, со битолски регистарски ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Претседателот на СДСМ на денешната граѓанска трибина ‘‘Најдоброто за мојата општина ‘‘ пред арачиновци вети дека развојот на Арачиново ќе продолжи како и ...
сите 333 | | | веќе видена

Кандидатот на ВМРО-ДПМНЕ за општина Кичево, д-р Александар Јовановски преку Фејсбук објава им се заблагодари на сите оние кои го дале гласот за него и неговиот ...
сите 244 | | | веќе видена

Резултатот на ВМРО-ДПМНЕ е изненадување и вкупниот распоред на градоначалничките места, смета универзитетскиот професор, Александар Спасеноски во гостувањето ...
сите 59 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Охриѓанец тешко повреден, со Мерцедес излетал од пат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: